e-ticaret sitesi kur

E-Ticaret Sitesi Yazılımı - Web Sitesi ve Mobil App Yazılımı

Türkiye'de ve dünyada internet kullanımının artması, yatırımcıların mağazalaşmak yerine online satışa yönlenmesine sebep olmuştur. Shiva e-ticaret ekibi size özel, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak e-ticaret yazılımlarını en uygun fiyatlara tasarlayarak, e-ticaret sitenizi doğru ve efektif şekilde kullanabilmeniz için danışmanlık vermektedir. Yazılımlarımız %100 kendimize ait olup, sizin vereceğiniz brief doğrultusunda tamamen modifiye edilebilir şekilde oluşturulmaktadır. Ekibimiz e-ticaret yazılımları dışında markanızın prestijli web ve mobil sitelerini tasarlar, ihtiyacınız doğrultusunda mobil aplikasyonlar geliştirir.

Web Sitesi Yazılımı: SEO Uyumlu, Responsive Web ve Mobil Site Yazılımı

e-ticaret sitesi kur

Markanızı hedef kitlenize tanıtacağınız, prestijli ve sizin ihtiyaçlarınıza özel olarak oluşturulacak web siteniz hem masaüstü hem de mobil uyumlu olarak tasarlanır. Tüm sayfaları SEO uyumlu oluşturulan siteniz, gerekli işlemler yapıldıktan kısa süre içinde arama motorlarında üst sıralarda yer almaya başlayacaktır.

E-Ticaret Sitesi: E-Ticaret Yazılımı, Kurulumu ve Danışmanlığı

e-ticaret sitesi yapımı

Ekibimiz, tarafınızdan aldığı brief sonrasında sizin ihtiyaçlarınıza ve prestijinize en uygun tasarımı ve alt yapıyı kurarak, e-ticaret sitenizi kısa sürede hayata geçirecektir. Tasarladığımız e-ticaret sitelerinde hiçbir kopya kod kullanılmadığı ve tamamen kendi yazılımımız olduğundan, isteklerinize göre modifiye edilebilir, muhasebe, reklam takibi, sosyal ağ, forum, blog, anket vb. istediğiniz birçok özellik sitenize eklenebilir. Eğer e-ticaret dünyasına yeniyseniz, ekibimiz size ihtiyacınız olan danışmanlığı da sunmakta, ve başarılı satış teknikleri konusunda yardımcı olmaktadır.

E-Ticaret Sitesi: Anında 9 Bankadan POS ve 9 Taksitli Satış İmkanı.

e-ticaret sitesi kur

Yazılımlarımız dünyaca kabul edilmiş PayU sisteminin ödeme alt yapısını kullanmaktadır. Bu sistem sayesinde tek tek tüm bankalara sanal POS başvurusu yapmak yerine, kısa sürede 9 bankanın sanal POS'una sahip olabilir, satışlarınızı 9 taksit imkanı ile gerçekleştirebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi: Kendinize ait bir Sosyal Ağ!

e-ticaret sitesi danışmanlığı

Web ya da e-ticaret sitenizde, diğer sosyal ağlarda olduğu gibi sektörünüzü takip eden kişilerin sosyalleşebileceği, paylaşım ve yorumlar yapabileceği, sadece markanıza ait bir sosyal ağ modülüne sahip olabilirsiniz. Örnek sosyal ağ yazılımı için tıklayın.

Web ve E-Ticaret yazılımı olarak hizmet verdiğimiz markalara ait tüm tasarımları görmek için lütfen detaylı web ve e-ticaret sunum dosyamızı talep ediniz.