pr ajansı pr iletişim

PR Ajansı - Kurumsal PR ve Kişisel PR İletişim Ajansı Hizmetleri

Marka iletişimi konusunda reklam kadar PR çalışmalarının da önemi tartışılmazdır. Bir gazetecinin haber değeri görüp yaptığı röportajın kamuoyu nezdindeki inandırıcılığı, parası ödenerek yayınlanmış bir ilandan çok daha fazladır. PR ajansı ekibimiz ile markanızı, doğru hedef kitlelere, doğru zamanda ve etkili biçimde tanıtabilecek mecralarda konumlandırarak, marka değerinizi ve kamuoyu nezdindeki bilinirliğinizi artırıyoruz. Ekibimiz ayrıca markanızın itibarını artıracak ve rakiplerinizle olan rekabette bir adım önde olmanızı sağlayacak sosyal sorumluluk projelerini de planlıyor ve uyguluyor. PR ajansı olarak verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

PR Ajansı 1: Kurumsal İletişim Danışmanlığı

pr ajansı kurumsal

Kurumsal iletişim danışmanlığı ile markanızın kurumsal kimliğini, doğru iletişim stratejileri ile doğru hedef kitleye tanıtıyor, markanız için iletmek istediğiniz mesajın hedef kitle nezdinde doğru algılanmasını sağlıyoruz. Kurumsal firmalara pr ajansı olarak verdiğimiz kurumsal iletişim danışmanlığı hizmeti ile markanızı uzmanlarımızın belirleyeceği stratejilerle sektör rakiplerinin önüne geçiriyor, basılı, dijital ve görsel medyada öncü ve lider konuma taşıyoruz.

PR Ajansı 2: Bireysel PR ve Danışmanlık

pr ajansı bireysel

Bireysel PR ve danışmanlık hizmetimiz ile oyunculuk, mankenlik, müzisyenlik, tasarımcılık vb. sektörlerde adını duyurmak ya da var olan imajını ve kamu oyundaki algısını üst seviyelere çıkarmak isteyen kişileri, pr ajansı ekibimiz ile basılı, dijital ve görsel medyada ön plana taşıyor, arzu ederlerse kişisel danışmanlık ekibimiz ile stil, yaşam ve kariyer planlama hizmeti de veriyoruz.

PR Ajansı 3: Medya İletişimi

pr ajansı medya iletişimi

Ekibimizin kurum veya bireyle birlikte oluşturduğu stratejik hedeflere yönelik medya planlamalarını oluşturuyor, basın bülteni, basın dosyası, basın kiti vb. kaynakları, basılı, dijital ve görsel basın mensuplarıyla paylaşıyor, markanın gündemde kalmasını sağlamak adına markayı konusunda önde gelen yazarlar ve bloggerlar ile bir araya getiriyor, basın toplantısı, lansman, ekspozisyon gibi etkinlikler organize ediyoruz.

PR Ajansı 4: Dijital PR

pr ajansı dijital pr

Sosyal içeriğin yoğun olarak takip edildiği günümüzde klasik PR ile birlikte dijital PR da büyük önem kazanmıştır. Markanın hedef kitlesine yönelik, güçlü SEO'ya sahip, yüksek takipçi sayısı bulunan haber kanalları, bloglar ve forumlarda basın duyurularının, basın bültenlerinin ve röportajların yer almasını sağlayarak markalarımızın dijital platformdaki bilinirliğini de artırıyoruz.

PR Ajansı 5: Sponsorluk ve Etkinlik Yönetimi

pr ajansı medya iletişimi

Sponsorluk ve etkinlik yönetimi hizmetimiz ile markayı hedef kitlesi ile defile, fuar, konser, şenlikler gibi alternatif ve prestijli alanlarda bir araya getiriyor, kitlenin marka ile yakınlık ve aidiyet kurmasını sağlıyoruz.

PR Ajansı olarak hizmet verdiğimiz markalara ait röportaj kupürü, basın bülteni, lansman fotoğrafları, defile videoları gibi basılı ve görsel referanslarımızı görmek için lütfen detaylı pr ajansı sunum dosyamızı talep ediniz.