reklam ajansı

Reklam Ajansı | Medya Planlama | Kreatif Ajans | Marka Oluşturma

Binlerce markanın birbiriyle rekabet ettiği marketlerde doğru reklam stratejisi ile yol almak, markanızı rakiplerinin bir adım önüne geçirir. Reklam ajansı ekibimizin amacı markanızı onlarca mecrada onbinlerce lira harcayarak tanıtmak yerine, özgün ve modern reklam tasarımları hazırlayarak, doğru mecrada doğru bütçe ile tanıtmaktır. Reklam ajansı ekibimiz markalara reklam filmi prodüksiyonundan, kurumsal kimlik çalışmasına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Reklam Ajansı 1: Marka ve Kurumsal Kimlik.

reklam ajansı kurumsal kimlik

Reklam ajansı olarak yeni bir marka oluşturmak isteyen müşterilerimizi öncelikle dikkatlice dinliyor ve tam olarak ne istediklerini anlıyoruz. Ekibimiz aldığı brief ile markanızın isim ve logo alternatiflerini çalışıyor ve markanızın hikayesini oluşturup sizlere sunuyor. Ekibimiz, markanızın ismi ve logosu belli olduktan sonra kurumsal kimliğini oluştuyor ve gerekli tüm reklam çalışmalarına uygulayarak kamuoyuna tanıtıma uygun hale getiriyor.

Reklam Ajansı 2: TV, Radyo, Outdoor, Basılı Mecra vb. Kreatif Reklam Çalışmaları.

reklam ajansı kreatif

Ekibimiz, markanızın kurumsal kimliğine ve vereceğiniz brief içeriğine sadık kalarak, markanız için hedef kitlenin ilgisini çekecek, yaratıcı ve özgün çalışmalar yapar. Yapılan çalışmalar TV, Radyo, Outdoor vb. gibi mecralara uyarlanır ve marka bilinirliğinin devamlı olması sağlanır. Reklam ajansımız reklam filmi prodüksiyonundan kartvizit tasarımına kadar birçok alanda hizmet verebilecek bir ekipten oluşmaktadır.

Reklam Ajansı 3: Reklam Medya Planlaması

reklam ajansı medya planlama

Ekibimiz markanızı yazılı, görsel ve dijital ortamda en uygun medya planlama bütçeleri ile maksimum frekansta hedef kitlenize sunuyor. Reklam medya planlamanızı oluştururken bütçenizi sadece size fayda sağlayacak mecralara ayırıyor, gereksiz bütçe yaratacak mecraları eliyor.

Reklam Ajansı 4: Sektörel Fotoğraf / Video Çekim Prodüksiyonu.

reklam ajansı fotoğraf

Moda, İnşaat, Restoran vb. sektörlerin ürün ve hizmetlerini müşterilerine doğru bir şekilde tanıtabilmeleri için kaliteli ve detaylı fotoğraf/video sunmaları en önemli unsurlardandır. Reklam ajansı ekibimiz fotoğraf çekimi ve tanıtım filmi çekimi hizmetlerini eksiksiz vermektedir. Örneğin bir moda markasının ürün kataloğunu hazırlamak için fotoğrafçı, manken, makyöz, kuaför, stüdyo vb. tüm gerekenleri organize eder, sektörün önde gelen isimleri ile çalışır ve markaya kataloğu teslim edene kadar tüm sorumluluğu taşır.

Reklam Ajansı olarak hizmet verdiğimiz kurumların bazıları;

Reklam Ajansı olarak hizmet verdiğimiz markalara ait kampanya, reklam filmi, tasarım vb. referanslarımızı görmek için lütfen detaylı reklam ajansı sunum dosyamızı talep ediniz.