sosyal medya ajansı

Sosyal Medya Ajansı - Dijital İçerik, Hesap Yönetimi, Reklam

Çağımızın en büyük iletişim köprüsü olan sosyal medya kanalları, markanızın geniş kitlelere ulaşması ve marka değerinizin artması konusunda olmazsa olmazlardandır. Gelişen teknoloji ile hedef kitleye ulaşmayı oldukça kolaylaştıran sosyal medya kanallarında yerinizi almanız, doğru stratejilerle doğru hedef kitleye ulaşmanız, ürün ve hizmetlerinizi tanımak için oldukça önemli ve diğer reklam mecraları ile karşılaştırıldığında oldukça ekonomik bir çözüm olacaktır. Kaliteli ve zengin içerikli sosyal medya kanallarına sahip olan markalar, hedef kitle nezdinde daha prestijli olarak algılanmaktadır. Shiva sosyal medya ajansı olarak müşterilerimizi doğru kanallarda konumlandırarak doğru hedef kitleye ulaşmalarını sağlıyoruz. Sosyal medya ajansı ekibimiz takipçilerin ve etkileşimlerin raporlamasını gün gün tutarak, periodik olarak müşterilerimizle paylaşmakta ve güncel analizlerle marka bilinirliğini artırmaktadır. Sosyal medya ajansı olarak verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

Sosyal Medya Ajansı 1: Stratejilerinin Belirlenmesi ve Marka Konumlandırması

sosyal medya ajansı strateji

Sosyal medya ajansı olarak ekibimiz öncelikle markanın önceliklerini, vermek istediği mesajı ve ulaşmak istediği hedef kitleyi analiz eder, rakip analizi yapar ve markanın sosyal medya stratejilerini oluşturur. Oluşturulan bu stratejiler doğrultusunda markanın kurumsal kimliği dijital platforma uyarlanır, tüm sosyal medya kanallarında konumlandırılır ve hedef kitlesiyle etkileşim kurmaya başlanır.

Sosyal Medya Ajansı 2: İçerik Yönetimi

sosyal medya ajansı içerik yönetimi

Sosyal medya ajansı olarak öncelikle müşterilerimizin kurumsal kimliğini, PR, Reklam, Outdoor gibi diğer mecaralardaki konumlandırılışını, vermek istediği mesajı ve ulaşmak istediği hedef kitleyi çalışır, yapılacak olan tüm paylaşımları bu doneleri destekleyecek şekilde oluştururuz. Zengin içeriğe sahip, canlı ve aktif sosyal medya kanalları oluşturarak, markanın hedef kitle nezdindeki algısını ve prestijini güçlendiririz. Markaya özel tasarlanan paylaşımlar, metin yazarlarımızın hazırladığı slogan ve metinlerle markanın ürün ve hizmetlerini hedef kitleye net ve akılda kalıcı bir şekilde tanıtır.

Sosyal Medya Ajansı 3: Sosyal CRM

sosyal medya ajansı sosyal crm

Müşteriniz için ürün ve hizmetin kalitesi kadar ürün ve hizmeti aldıktan sonraki iletişim de çok önemlidir. Bu iletişim, müşterinizin kalıcı olmasını ve ürün ve hizmetlerinizi tekrar talep etmesi konusunda büyük önem taşır. Sosyal medya ajansı ekibimiz, tüm dijital kanallardan gelen mesaj, şikayet, yorum ve soruları anında cevaplayarak pazarlamanın en önemli unsuru olan müşteri memnuniyeti konusunda markanıza destek olur.

Sosyal Medya Ajansı 4: Facebook, Twitter, Instagram, Adwords, YouTube Reklamları

sosyal medya ajansı dijital reklam

Klasik dijital reklam anlayışının dışında hizmet veren sosyal medya ajansımız, reklamınıza kimin, ne zaman, hangi anahtar kelime ile, hangi mecrada, hangi şehirden tıkladığını ve tıkladıktan sonra sitenizde adım adım neler yaptığını raporlayabilen, hangi anahtar kelimenin ürün veya hizmet satışınıza ne kadar katkı sağladığını ölçebilen Shiva Ad Tracking yazılımımız ile müşterilerine hizmet vermektedir. En uygun fiyata en yüksek tıklamaları hedefleyen sosyal medya reklam ekibimiz, Facebook, Twitter, Instagram, Adwords ve YouTube kanallarınızda hizmet ve ürün satışınıza yönelik en iyi performansı yakalamanızı sağlar.

Sosyal Medya Ajansı olarak hizmet verdiğimiz markalara ait paylaşım, sayfa tasarımı, applikasyon vb. referanslarımızı görmek için lütfen detaylı sosyal medya ajansı sunum dosyamızı talep ediniz.